W Komprachcicach złoto

Tak się bawią Grudzice

Na turnieju z okazji 70-lecia piłki ręcznej w gminie Komprachcice, nasi zawodnicy wywalczyli złoto pokonując gospodarzy i drużynę z Dobrzenia Wieliego. Dodatkowo Zofia Woszek orzymała tytuł najlepszego strzelca turnieju. Gratulacje

Rowerowa wycieczka

W dniu 26.09.2019 klasa 7 pojechała na rowerach do Kamienia Śląskiego. Najpierw były oprowadzania na konikach, a później spróbowaliśmy jak nam idzie gra w golfa na profesjonalnym polu. Nie jest to takie łatwe jak się wydaje, ale bawiliśmy się doskonale. Później przyszedł czas na turystyczny obiad, czyli pieczoną kiełbasę znad ogniska. Wróciliśmy zmęczeni, ale "mega" zadowoleni.

Grzegorz Tymczyszyn

Zebranie z rodzicami

Zapraszamy na zebranie z rodzicami- 21 października (poniedziałek).

Klasy I-III - godz. 16.30.

Klasy IV-VIII - godz. 17.00.

Życzenia dla nauczycieli

Pragniemy, aby nie zabrakło Wam zapału
do kształtowania naszych sumień,

abyście uczyli nas pokonywania zła
i kierowania się w życiu tylko dobrem.

Potrzebne są nam wzorce i Wy,
drodzy Nauczyciele jesteście takimi wzorcami.

CodeWeek 2019

Klasy młodsze na dywanie. Dzięki zabawom uczą się kodować, programować. Poznają zaczarowany świat technologii.
Starsi, na zajęciach komputerowych tworzą ciekawe projekty
w scratchu. Animacje prezentują ciekawe hiestorie lub skomplikowane formy gier.

Klasy młodsze w Stobrawskim Parku Krajobrazowym

3 październka uczniowie klas młodszych wybrali się na wycieczkę. Krótko po godz. 8.00 udali się do Stobrawskiego Parku Krajobrazowe, by uczestniczyć w ciekawych zajęciach przyrodniczych. Dzieci zostały podzielone na dwie grupy. Każda z grup uczestniczyła w ciekawym wykładzie na temat flory i fauny, znajdujących się wokół. Później  uczniowie pospacerowali  w pobliskim park w Pokoju.
Na zakończenie przygotowano pyszne kiełbaski. Pogoda dopisała i uśmiechnięci wróciliśmy do szkoły.