Zagraj z nami

Jako najstarsza klasa w szkole zajęliśmy się zorganizowaniem w naszej szkole pierwszego turnieju gier komputerowych. Graliśmy z naszymi młodszymi kolegami podobierani w dwuosobowe zespoły. Wybraliśmy gry strategiczne, którymi pasjonujemy się od wielu lat. Mamy nadzieję, że po przysłowiowym przetarciu szlaku będziemy mogli zorganizować podobny turniej w przyszłym roku.

Klasa VII

Noc w szkole

W naszym Turnieju o Miecz Książęcy wyłoniliśmy tegorocznych zwycięzców – są to klasy IIIa i IVb. I kolejny raz zwycięskie klasy spędziły noc w szkole! Tradycyjnie było nocne czytanie, ścieżka duchów i seans filmowy, była też smaczna pizza dla wszystkich. Tym razem jednak nocną wyprawę po szkole klasa starsza przygotowała dla swoich młodszych kolegów samodzielnie. To się nazywa być liderem! Klasie IVb gratulujemy pomysłów.

Monika Leszyńska

Podsumowanie Turnieju o Książęcy miecz za czerwiec

Droga Braci Turniejowa!
Czas rozliczeń nadszedł bardzo szybko.
Wielu z Was ku zaskoczeniu naszemu przegapiło ostatnie szranki.
A było czemu czoła stawić!
A to zasługi własne na przechwałkę światu do pokazania,
a to rękawica księżnej do podniesienia,
a to warta na dobytku do ogarnięcia,
a to pisma prosiebne do złożenia u stóp Najjaśniejszej Pani,

Czytaj więcej: Podsumowanie Turnieju o Książęcy miecz za czerwiec

Zakończenie roku szkolnego 2017-18

Kolejny rok szkolny za nami. Dla każdego inny; może trudny i długi, może radosny i obfitujący w spełnione marzenia i sukcesy. Bez względu na to, jakie odczucia nam towarzyszyły, 22 czerwca br., pożegnaliśmy kolejny  rok szkolny 2017/18. Tego dnia, po uroczystym odśpiewaniu hymnu, głos zabrała dyrektor szkoły, pani Danuta Kamińska, która serdecznie powitała wszystkich zgromadzonych, a następnie podsumowała miniony rok szkolny, dziękując za czas wytężonej pracy, ale też radości i dumy z osiągniętych sukcesów. Dużych i małych, których – jak podkreśliła pani dyrektor – nie byłoby bez współpracy i zaangażowania wszystkich pracowników, uczniów, rodziców i przyjaciół naszej szkoły.

Czytaj więcej: Zakończenie roku szkolnego 2017-18

Apel podsumowujący II semestr roku szkolnego 2017/18

 

Nadszedł długo oczekiwany moment! Kończy się kolejny rok szkolny. Na apelu podsumowującym II semestr Pani Dyrektor wyróżniła wszystkich tych, którzy przez ostatnie 10 miesięcy dwoili się i troili, by osiągnąć sukces w nauce i zachowaniu. W czasie apelu zostały podsumowane wszystkie akcje, które odbywały się przez cały rok szkolny.Uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody. Pani Halina przedstawiła wyniki w czytelnictwie. Najbardziej "Oczytaną klasą" okazali się uczniowie z 3a i 6.
Wyróżnieni zostali także uczniowie wyróżniający się wysoką frekwencją (100 %obecności zasługuje na uznanie).
Statuetki "Mistrz Kodowania" otrzymała trójka uczniów, którzy są Super Mistrzami w kodowaniu.
Szczególne podziękowania za duży wkład pracy otrzymał szkolny chór prowadzony przez panią Asię.
Wszystkim uczniom gratulujemy!

Podkategorie