Podziękowania dla rodziców.

Serdecznie dziękuję Rodzicom dzieci uczęszczających na zajęcia zespołu wokalnego za zaangażowanie
i przygotowanie  smakołyków na spotkanie świąteczne zespołu.
Życzę Zdrowych Radosnych Swiąt Bożego Narodzenia.

Joanna Pustuła 

Konferencja SU


Dnia 13.12 (piątek) przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wraz z Panią Moniką pojechali na XVIII spotkanie Samorządów Uczniowskich
miasta Opola, których tematem było „Czy przeciętność w szkole to coś złego?”. Podczas spotkania, zostało poruszonych wiele spraw dotyczących nowej reformy edukacji.

Hubert Gabalewicz

Mikołaj odwiedził naszą szkołę

6 grudnia, mimo tego, że jest bardzo zapracowany, to odwiedził naszą szkołę bardzo ważny gość, Św. Mikołaj. Pukał do każdych drzwi, podgląał lekcje wychowania fizycznego, sprawdzał aktywność na zajęciach. Uczniowie mile powitali naszego gościa. Zaśpiewali piosenki, obiecali poprawę :) Św. Mikołaj obdarował każdego pyszną czekoladą i przyrzekł, że przyjedzie do nas w przyszłym roku.

Kiermasz szkolny już za tydzień!

Serdecznie zapraszamy na kiermasz szkolny! Ciekawy program artystyczny, bogate kramiki z produktami własnej roboty!

Widzimy się za tydzień od godz. 14.00! 

Podsumowanie zbiórki zabawek.

W piątek, 6.12. Koło Szkolnego Wolontariatu podsumowało zbiórkę zabawek i ubrań dla dzieci i młodzieży. Pluszowe misie, kolorowe książeczki, piękne laleczki i mnóstwo ciekawych gier. To wszytsko znalazło się w paczce dla potrzebujących.
Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcza za udział w akcji.
Dobro powraca, pamiętajcie!

Spotkanie z Tomaszem Kuneckim.

To niesamowity człowiek. Pełen optymizmu, radości i energii. Podejmuje wyzwania każdego dnia, by pokazać, że można pokonać własną słabość. Tak w skrócie, można napisać o naszym gościu, Tomaszu Kunecki. Jak co roku w ramach Światowego Dnia Niepełnosprawności, spotkaliśmy się z osobą, która pomimo wielu przeciwności pokonuje pewne bariery. Nasz gość opowiedział o sobie, o tym co robi na codzień. Każdy z podziwę, ale chyba też z zazdrością patrzył na Pana Tomasza. 

Podkategorie