Sukcesy uczniów

Utworzono: 11 sierpień 2015

Sukcesy  naszych uczniów:

2016/17

imię i nazwisko  klasa   sukces 
 Ignacy Smoliński  VI  

 Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

  Zdobywca tytułu  „Opolskiego Orła” 2017 

Fabian Okos,
Ignacy Smoliński
VI I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Omnibus 2017”
Zuzanna Bezara III I miejsce w XX Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim
 Aleksandra Zydorek  I  III miejsce w XX Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim
Jan Grzyb  III bardzo dobry wynik
w międzynarodowym konkursie matematycznym
Kangur Matematyczny 2017
Zuzanna Bezara III III miejsce na XII Festiwalu Piosenki Polskiej
"Mikrofon i Ty” 
Zosia Woszek,
Zuzanna Bezara  
 III I miejsce  na XII Festiwalu Piosenki Polskiej
"Mikrofon i Ty”  w kategorii duety

2015/16

imię i nazwisko klasa sukces
  Wojciech Burda, Arkadiusz Naworski,
Hanna Sak,
Piotr Zatwarnicki
VI   Zdobywcy tytułu „ Opolskiego Orła” 2016
Arkadiusz Naworski VI

I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym
o Janie Dobrym: „Książę Jan Dobry – polityk, patriota, doskonały i oszczędny gospodarz”.
w kategorii prezentacja multimedialna

Hanna Sak VI Laureatka 
Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego
Hanna Sak VI Laureatka 
Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego
Wojciech Burda VI Laureat
Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
Piotr Zatwarnicki VI Finalista
Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
Piotr Zatwarnicki VI Laureat
Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Arkadiusz Naworski VI

Laureat
Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Tomasz Kulig VI

Finalista
Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Amelia Zych VI Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Kroszonkarskiego
Natalia Okos
Szymon Woszek
Piotr Zatwarnicki Hubert Korzeniowski
V
VI
II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym
"Orły Przyrody"
Hanna Sak
Arkadiusz Naworski
VI I miejsce w VII Konkurs Historyczny
pt. "Książęta Opolscy- Piastowie"
Piotr Zatwarnicki i Mateusz Zieliński VI   II miejsce w VII Konkurs Historyczny
pt. "Książęta Opolscy- Piastowie"
Wojciech Burda VI Konkurs Matematyczny „Kangur 2016” wynik bardzo dobry
Paweł Bartosz Filip Kowalczyk Maria Grzyb Katarzyna Zydorek Piotr Zatwarnicki Arkadiusz Naworski VI, V, IV Wyróżnienie w Konkursie Matematycznym „Kangur 2016”
Julia Larys   II m. w Międzyszkolnym Festiwalu Piosenki „Mikrofon i Ty” w kategorii klasy I-III

 

2014/15

imię i nazwisko klasa sukces
Jan Zawadzki VI Finalista Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego
Jan Zawadzki VI Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego
Wojciech Burda V Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
Wojciech Burda V

Opolski Orzeł 2015

Zuzanna Bezara Ib II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim
Piotr Zatwarnicki V 3 miejsce w Konkursie Matematyczne Wędrówki
Kinga Kurc IV 3 miejsce w konkursie Matematyczne Wędrówki
Wojciech Burda V Laureat konkursu matematycznego "Kangur 2015"
Piotr Zatwarnicki V Wyróżnienie w konkursie matematycznym "Kangur 2015"
Arkadiusz Naworski V

II miejsce w Konkursie XII Międzyszkolnym Konkursie Origami Ikebany i Bukiety

Arkadiusz Naworski V

Wyróżnienie w konkursie matematycznym "Kangur 2015"

Ignacy Smoliński IV

Wyróżnienie w konkursie matematycznym "Kangur 2015"

Kamil Gola III

Wyróżnienie w konkursie matematycznym "Kangur 2015"

Kamil Gola III

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym "I ty zostaniesz Pitagorasem"

Emilia Myszor VI Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Kroszonkarskim
Laura Dzierżanowska VI III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Kroszonkarskim
Oliwia Dąbrowska VI I miejsce w w Mistrzostwach Polski w Tańcu Nowoczesnym
Zuzanna Horodecka III Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznych dla klas trzecich
Piotr Zatwarnicki V I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Filmów Amatorskich dla dzieci do lat 12
Liwia Kudrawcew II Wyróżnienie w konkursie plastycznym "Dziwozwierz"

2013/2014

Imię i nazwisko klasa sukces

Waldemar Barcikowski

VI

Wyróżnienie w konkursie matematycznym
KANGUR 2014

Wiktoria Kulig

VI

Laureatka  Wojewódzkiego Konkursu
Języka Niemieckiego

Opolski Orzeł 2014

Damian Serwuszok

VI

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Wyróżnienie w konkursie matematycznym KANGUR 2014

Julia Seifert

VI

III miejsce w Konkursie Piosenki Świątecznej i Zimowej

Zofia Strzyż

VI

Opolski Orzeł 2014

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Religijnego

II miejsce w Konkursie Piosenki Świątecznej i Zimowej

Ewa Topola

VI

I m. na IX Festiwalu Piosenki Polskiej
„Mikrofon i Ty” w Opolu

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Kroszonkarskiego

Paulina Woszek

VI

II m. na IX Festiwalu Piosenki Polskiej
„Mikrofon i Ty” w Opolu

III miejsce w Konkursie Piosenki Świątecznej i Zimowej

Emilia Myszor

V

III m. na IX Festiwalu Piosenki Polskiej
„Mikrofon i Ty” w Opolu

II m. w konkurs „Smacznie, zdrowo, kolorowo”

Amelia Maślanka

V

Im. w konkurs „Smacznie, zdrowo, kolorowo”

Laura Dzierżanowska

V

Im. w konkurs „Smacznie, zdrowo, kolorowo”

Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Kroszonkarskim

Katarzyna Kiera

V

II m. w konkurs „Smacznie, zdrowo, kolorowo”

Michał Buczek

V

IIm. w konkurs „Smacznie, zdrowo, kolorowo”

Wiktoria Babik

V

IIm. w konkurs „Smacznie, zdrowo, kolorowo”

Szymon Kląskała

V

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Kroszonkarskiego

Wojtek Burda

IV

III m. w konkursie "Mistrz tabliczki mnożenia"

Wynik bardzo dobry w konkursie matematycznym KANGUR 2014

 Arkadiusz Naworski

IV

Wyróżnienie w konkursie matematycznym KANGUR 2014

Hanna Sak

IV

III m. w kategorii kolaż
„Poszukaj Unii Europejskiej w swoim mieście”

 

Piotr Zatwarnicki

 

IV

Laureat konkursu  "Kangur matematyczny 2014"

Laureat konkursu  na małą formę filmową
pt.: „Przerwa w ruchu”

Amelia Zych

IV

Wyróżnienie w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Zespół Szkół Plastycznych w Opolu

Marta Buczarska

III

III miejsce w II Otwartych Mistrzostwach Miasta Opola w Judo TURNIEJ MIĘDZYNARODOWY

II m. na IX Festiwalu Piosenki Polskiej
„Mikrofon i Ty” w Opolu

Damian Fronia

III

Wyróżnienie w konkursie matematycznym KANGUR 2014

Mistrz Ortografii Opola w konkursie WIELKIE DYKTANDO.

 

Stanisław Kępiński

III

Im. w XIX Międzyszkolnym konkursie Ortograficznym
klas III Szkół Podstawowych

Ignacy Smoliński

III

Wyróżnienie w konkursie matematycznym KANGUR 2014

Jacek Topola

III

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Kroszonkarskiego

 

Kamil Gola 

II

 

Wyróżnienie w konkursie matematycznym Kangur Matematyczny 2014

Liwia Kudrawcew

 

I

II m. w Międzyszkolnym Konkursie Pięknego Pisania "Kaligrafek".

 

2012/2013

Imię i Nazwisko

klasa

sukces

Laura Bernert

VI

laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego,
zdobywczyni tytułu „Opolskiego Orła”

 

Zofia Strzyż

V

finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego

Marta Buczarska

II

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie ”Kaligrafek,”

 

 

Wojciech Burda

III

Laureat Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Kangur 2013”

laureat Międzyszkolnego Konkursu
Ortograficznego klas III

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym klas III

Piotr Zatwarnicki
Marek Zatwarnicki

III
VI

Finaliści konkursu Tesco „Zdrowo najedzeni”

Za nakręcony film szkoła dostała tablicę interaktywną

 

Piotr Zatwarnicki
Marek Zatwarnicki

Jędrzej Mizio

III

VI

VI

 

II miejsce w konkursie Oscary RCRE.

Hanna Sak

III

II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim
w języku angielskim

Magda Marcinkowska

IV

wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Kroszonkarskim

Damian Serwuszok

Wiktoria Kulig

Laura Bernert,

Marta Głogowska

Oliwia Malek

 

V
VI

VI

VI

 

 

 

 certyfikat z jęz. niemieckiego „Fit in Deutsch 2”