Muzyczne sukcesy

Utworzono: 27 kwiecień 2018

 

W dniu 24 kwietnia sześć uczennic naszej szkoły:Maja Kulig z klasy I, Zuzanna Bezara oraz Zosia Woszek obie z klasy IV b jak również trio z klasy IV a Linda Kaczmarczyk,Ola Kaczmarska i Malwina Begińska brały udział w VIII Festiwalu Piosenki Wiosennej organizowanym przez PSP nr 5 w Opolu. Występy naszych uczennic były bardzo udane. Maja zajęła I miejsce wśród solistek klas I-III, Zuzia I miejsce wśród solistek klas IV-VII, Zosia miejsce trzecie w tej samej kategorii a trio: Ola, Malwina, Linda uzyskały II miejsce w kategorii zespołów klas IV -VII. Serdecznie gratulujemy!

W dniu 20 kwietnia pięć uczennic naszej szkoły Zosia Woszek, Zuzia Bezara, Ola Kaczmarska, Linda Kaczmarczyk oraz Malwina Begińska brały udział w przesłuchaniach do Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki PIOSENKOBRANIE 2018, organizowanym przez MDK Opole. lListę zakwalifikowanych solistów do konkursu poznamy 01 czerwca.Trzymajmy kciuki za sukces dziewczyn!

Joanna Markiewicz-Pustuła