Kiermasz adwentowy 2017

Utworzono: 11 grudzień 2017

Przede wszystkim wzorem jarmarków organizowanych w wielu miastach stoiska z wyrobami wystawiono na dworze. Można było zakupić: ozdoby świąteczne, dekoracje, świąteczne potrawy, np. uszka, pierogi, ciasteczka, pierniki, jabłka, orzechy. Nie zabrakło przekąsek takich jak ciasta, grillowana kiełbasa, ciepłe napoje… W świąteczną atmosferę wprowadziły występy: uczniów, rodziców, nauczycieli oraz konkurs, „Jaka to melodia? Piosenki świąteczne” z udziałem drużyn rodziców i nauczycieli. 
Na naszej dzielnicowej imprezie nie zabrakło gwiazd. Odwiedzili nas osobiście: Św. Mikołaj i pan Prezydent miasta Opola Arkadiusz Wiśniewski.
Mieliśmy okazję posłuchać na żywo  jak gra zwycięzca ostatniej edycji "Mam talent" Lukas Gogol.  
Wyjątkową okazję miał nasz uczeń Piotr Topola. Mógł zagrać wspólnie z mistrzem akordeonu, Lukasem. Obaj są uczniami Państwowej Szkoły Muzycznej w Opolu.
Całość dowcipnie poprowadzili konferansjerzy: Łukasz Sowada, Przemysław Pławiak z kabaretu „Żubr”. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w zorganizowanie tego wydarzenia. Mamy nadzieję, że wszycy miło spędzili popołudnie w gronie bliskich i znajomych. 

Barbara Passon

Fotorelacja Rady Dzielnicy Grudzice