Spartakiada "Być zdrowym - to modne!"

Utworzono: 04 grudzień 2015

 

Nasza szkoła propaguje zdrowy styl życia i odżywiania się. Robiliśmy w klasach zdrowe śniadanie, plakaty wspierające zdrowe nawyki żywieniowe. Dla klas starszych organizowany był konkurs plastyczny. Dnia 19.11.2015 r. wzięliśmy udział w konferencji w Zespole Szkół Mechanicznych w Opolu. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy IV. Jedną z najlepszych prac plastycznych okazała się praca Natalii Okos z kl. V otrzymała ona dyplom oraz wiele nagród. Uczennica zdobyła także I miejsce w konkursie wiedzy motocyklowej organizowany przez p. Patrycję Komko z klubu Panda Racing ze Strzelec Opolskich. Dla zaproszonych osób przygotowany był zdrowy poczęstunek. Przedstawiono także program zdrowego odżywiania i zapobiegania otyłości. Było to bardzo miłe i pouczające spotkanie.

Natalia Okos