Mamy "srebrne" dziewczyny :)

W dniu 04.11.2021 nasza reprezentacja zdobyła srebrny puchar w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt. W finale  zawodniczki rozegrały dwa mecze z PSP24 i PSP 9. Pierwszy przegrały, a drugi wygrały 10:7 po zaciekłej walce. Gratulacje!!!

Nasze prezenty dotarły:)

Szkoła podstawowa z Nowego Sołońca w Rumunii otrzyłała nasze podarunki w postaci podręczników, gier i puzzli oraz strojów sportowych. Rzeczy te zostały przekazane podczas pobytu naszej delegacji na wizycie studyjnej w ramach programu Erazmus + na początku października 2021.  Polskie dzieci z Rumunii  przesyłają podziękowania i wyrazy wdzieczności :)))

Opolski wzór malowany na torbach.

 Uczniowie klasy 6  naszej szkoły, w dniu 16.09.2021,  malowali wzór opolski na płuciennych torbach. Działania te to drugi z cyklu warsztatów, zorganizowanych przez Stowarzyszenie Przyjaciół Grudzic, przeznaczonych dla mieszkańców naszego  miasta w ramach projektu "Pielęgnując Śląskie tradycje" a finansowanego przez Miasto Opole, a mających na celu popularyzację kwiatowego wzoru opolskiego(pierwszy warsztat odbył się czerwcu i polegał na dekorowaniu drewnianych zakładek do książek) Dzieciom przypadły do gustu zajęcia z rękodzieła i bardzo zaangażowały sie w swoje prace. Brawo

Grzegorz Tymczyszyn

Szkolne Biegi Przełajowe

W dniu 24.09..2021, jak w latach poprzednich, odbyły się Szkolne Biegi Przełajowe. Była to wspaniała okazja, aby sprawdzić swoje możliwości biegowe. W grupie młodszej startowały całe klasy, a grupie starszej tylko miłośnicy sportu, ale i tak zabawa była super. Gratulacje dla wszystkich, którzy ukończyli bieg.

Grzegorz Tymczyszyn

.

Nowa strona już aktywna!

Drodzy rodzice, uczniowie i przyjaciele naszej szkoły!

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszej nowej strony interentowej https://psp26opole.edupage.org/

Na bieżąco będziemy uzupełniać brakujące informacje. 

Za utrudnienia przepraszamy i dziękujemy za cierpliość. 

Podkategorie