Ubezpieczenie uczniów 2018/19

Informujemy, że w roku szkolnym 2018/2019 nasza placówka nie pośredniczy pomiędzy rodzicem a firmą ubezpieczeniową w zawieraniu umów ubezpieczenia w zakresie NNW.
Poniżej przedstawiamy oferty dwóch firm ubezpieczeniowych. Aby ubezpieczyć dziecko należy wejść na jedną z poniższych stron i postępować zgodnie z zamieszczoną tam instrukcją.
1.Oferta Nord Partner Sp. z o.o., umożliwia zawarcie ubezpieczenia w jednym z dwóch towarzystw ubezpieczeń tj. Uniqa TU S.A. lub InterRisk TU S.A. Każda z ofert obejmuje 5 wariantów ubezpieczenia, zróżnicowanych pod względem zakresu i wysokości składki. Ochrona ubezpieczeniowa rozpoczyna się od 1 września 2018 r. pod warunkiem, że umowa zostanie zawarta do 30 października 2018 r. Umowę zawiera się z wykorzystaniem platformy internetowej znajdującej się pod adresem: www.ubezpieczenieuczniow.pl
- kod dostępu do oferty : B2JT5F
2.Oferta Nauczycielskiej Agencji Ubezpieczeniowej S.A., umożliwia zawarcie ubezpieczenia w InterRisk TU S.A. w jednym z 6 wariantów, bazuje jednak na innych założeniach i schematach. Ochrona ubezpieczeniowa rozpoczyna się od 1 września 2018 r. pod warunkiem, że umowa zostanie zawarta do dnia 15 października 2018 r. Umowę zawiera się z wykorzystaniem platformy internetowej znajdującej się pod adresem:
www.ubezpieczenia.nau.pl – hasło: tmaj3318

Witaj szkoło!

W poniedziałek 3 września spotykaliśmy się na dziedzińcu, by powitać nowy rok szkolny. Oficjalna uroczystość rozpoczęła się od przywitania uczniów, rodziców i pracowników naszej szkoły. Pani Dyrektor Danuta Kamińska zapowiedziała co czeka młodzież w nowym roku szkolnym. Pan Łukasz Sowada życzył wszystkim sukcesów i samych dobrych ocen w dziennikach. Po oficjalnej części przyszedł czas na występ uczennic i uczniów klas V. Po zakończonej uroczystości uczniowie udali się na spotkanie z wychowawcami. Pogoda dopisała, przypominając każdemu o minionych już wakacjach. Życzymy samych pięknych chwil!.

Sandra Mrahs

Zagraj z nami

Jako najstarsza klasa w szkole zajęliśmy się zorganizowaniem w naszej szkole pierwszego turnieju gier komputerowych. Graliśmy z naszymi młodszymi kolegami podobierani w dwuosobowe zespoły. Wybraliśmy gry strategiczne, którymi pasjonujemy się od wielu lat. Mamy nadzieję, że po przysłowiowym przetarciu szlaku będziemy mogli zorganizować podobny turniej w przyszłym roku.

Klasa VII

Noc w szkole

W naszym Turnieju o Miecz Książęcy wyłoniliśmy tegorocznych zwycięzców – są to klasy IIIa i IVb. I kolejny raz zwycięskie klasy spędziły noc w szkole! Tradycyjnie było nocne czytanie, ścieżka duchów i seans filmowy, była też smaczna pizza dla wszystkich. Tym razem jednak nocną wyprawę po szkole klasa starsza przygotowała dla swoich młodszych kolegów samodzielnie. To się nazywa być liderem! Klasie IVb gratulujemy pomysłów.

Monika Leszyńska

Podsumowanie Turnieju o Książęcy miecz za czerwiec

Droga Braci Turniejowa!
Czas rozliczeń nadszedł bardzo szybko.
Wielu z Was ku zaskoczeniu naszemu przegapiło ostatnie szranki.
A było czemu czoła stawić!
A to zasługi własne na przechwałkę światu do pokazania,
a to rękawica księżnej do podniesienia,
a to warta na dobytku do ogarnięcia,
a to pisma prosiebne do złożenia u stóp Najjaśniejszej Pani,